Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon aşamaları yapım öncesi, yapım ve yapım sonrası olmak üzere üç aşamadan meydana gelmektedir. Kurumsal video çözümlerinin başarıya ulaşması bakımından video prodüksiyon şirketi için bu aşamaların tümünün mutlaka bulunması gerekmektedir.

 

Video prodüksiyon sürecinde kurumsal çözümler ışığında senaryonun hazırlanması, seslendirme çalışmasının hazırlanması ve buna uygun metinsel içeriklerin oluşturulması video prodüksiyon çalışmaları için çok önemli bir süreci meydana getirmektedir.

 

Firmamız video prodüksiyon şirketi olarak reklam filmleri, animasyon çalışmaları, kurumsal spot çalışmaları, etkinlik çözümleri gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Kurumsal anlayış doğrultusunda her zaman yenilikçi olmayı sürdüren yaklaşım ışığında video çözümlerini kurumsal anlayışla sunmaktadır.

 

 

Video Prodüksiyon Yapım Öncesi

Video prodüksiyon sürecinde yapım öncesi çalışmaları hazırlıklarına başlanmaktadır. Bu aşamada

 

  • hedeflenen kitlenin analiz edilmesi
  • sektör analizi
  • benchmarking çalışması
  • kurumsal marka ve trendlerin takip edilmesi

 

gibi yapım öncesine yönelik video prodüksiyon çalışmaları planlanır. Bu yapım öncesi çalışmalar kurumsal video içeriğinin hedef kitleye hitap etme açısından amacına ulaşması adına son derece önemlidir.

 

Yapım öncesi aşamasında video prodüksiyonunda yer alacak oyuncu kadrosu, seslendirme kadrosu ve çekim teknikleri gibi teknik, idari ve sanatsal çözümler de enine boyuna değerlendirilmektedir. Video içeriğin kalitesini belirleyen bu süreçte ajansın işine ne denli hakim olduğu çok önemli bir unsurdur.

 

Pre-prodüksiyon (yapım öncesi) aşamasında gerekirse stok kayıtların da arşivden alınarak prodüksiyon çözümlerinde en iyisinin oluşturulması amaçlanmaktadır. Seslendirme metninin senaryoya uygunluğu, seslendirme sanatçısıyla metin yazarları arasında koordinasyonun sağlanması gibi yapım öncesi teknik çalışmalara yer verilmektedir.

 

Görüntünün çekim kalitesi de yapım öncesi aşamasının mutlaka dikkat etmesi gereken konulardan birisidir. Senaryo dahilinde hangi kamera çekim tekniklerinin uygulanacağı, montaj teknikleri açısından hangi efektif çalışmalara yer verilip kurgunun gerçekleştirileceği gibi konular da tam da bu aşamada görüşülür.

 

 

Video Prodüksiyon Yapım Aşaması

Video kurgulama, prodüksiyon ajanslarının tüm çalışmalarının mihenk taşı niteliği taşımaktadır. Bu aşama adeta ortaya çıkarılacak projenin de omurgasını oluşturmaktadır. İkinci aşamada video prodüksiyon maliyetinin incelenmesi, çekim tekniklerinin dikkate alınarak uygun senaryoya göre bir çalışmanın yürütülmesi, seslendirme ve kurgu & montaj süreci yapım aşamasında kurumsal video çözümlerimiz ele alınmaktadır.

 

Seslendirme kadrosunun belirlenerek seslendirmenin metne uyarlanacak son şeklinin verilmesi, video görüntünün kurgu sürecine ilişkin hangi sessel ve görsel efektlerin uygulanacağı görüntü yönetmeniyle koordineli çalışma neticesinde sağlanmaktadır.

 

Maliyet hesaplaması yine yapım aşamasında video prodüksiyon şirketlerinin mutlaka dikkat etmesi gereken bir başka konudur. Yılların verdiği profesyonellikle size video prodüksiyon çalışmasında daima teknolojinin yenilikleri dikkate alınarak hizmet sunulmaktadır.

 

Yapım süreci ayrıca video prodüksiyon hizmetinin hangi alanda gerçekleştirileceğine bağlı olarak da değişkenlik göstermektedir. Reklam filmi, animasyon filmi, motion graphic artist çalışmaları gibi hangi alanda video içeriğin hazırlanacağına bağlı olarak yapımcıyla koordineli çalışmamız gerçekleştirilmektedir.

 

Video içerikteki metnin hazırlanması ve oyuncu kadrosunun seçiminde de yine son derece dikkat edilmesi gerektiğinin de mutlak surette üzerinde durmamızda yarar vardır. Yılların verdiği anlayış çizgisinden ayrılmadan kurumsal video çözümlere yer verilerek her anlamda müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

 

İleri teknoloji video çözümlerimizi uygulayarak kurumsal video ihtiyaçlarını karşılamada yapım aşamasında kılı kırk yararcasına titizlikle hizmet verilmektedir. Yoğun çalışma sürecinde yapım öncesi aşamadan sonra yapımın omurgasını oluşturan bu süreçte her ayrıntıyı enine boyuna dikkate alarak hareket edilmektedir.

 

 

Video Prodüksiyon Yapım Sonrası

Video prodüksiyon çalışmalarının sonuncu aşaması olan video prodüksiyon post prodüksiyon aşamasında;

 

  • konsepte uygun seslendirme kadrosunun oluşturulması
  • prodüksiyon konseptine uygun metin yazarı ekibinin belirlenmesi
  • görsel stok çalışmalarının tamamlanması
  • kurgu – montaj çalışmasının tamamlanması
  • kurguda kullanılacak görsel & sessel efektlerin oluşturulması

 

gibi süreçlerle video içeriklerin başarıyla oluşturulması sağlanmaktadır. Beklentileri tümden dikkate alan yaklaşıma bağlı kalarak kesintisiz olarak en iyi çözümleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

 

Kalitemizden ödün vermeden video çözümleri kurumsal müşterilerimizle buluşturarak 21. yüzyılın video üretim ihtiyaçları karşılanmaktadır. Günümüzde reklam – tanıtım etkinlikleri video içeriklerle sağlanır oldu. Çünkü insanlar okumak yerine doğrudan gördükleri görsel içerikleri daha gerçekçi, daha inandırıcı ve de daha doğru buluyor. Bire bir görsel zevk anlayışına hitap ettiğinden video kalitesinin bütünlük içerisinde son derece başarılı olması reklamın amacına ulaşmasında en önemli faktördür.

 

Yılların verdiği ajans deneyimiyle kurumsal tanıtım etkinliklerinde size her an en iyi şekilde hizmet vermeye devam eden anlayışla çözümler sunuyoruz. Siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ortaya koyan firmamızdan kurumsal hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal Reklam Filmleri & Animasyonlar

Marka bilinirliğini arttırmanın en ideal yolu reklam filmleri oluşturmaktan geçiyor. Reklam filmlerinin karasal basın yayın kuruluşlarında yayınlanarak hedef kitleye hitap etmesi bakımından video prodüksiyon çalışmalarının önem teşkil ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekmektedir.

Kurumsal reklam – tanıtım çalışmasında ortaya kaliteli video içeriklerin konulması için ekibimizle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Yılların verdiği sektör deneyimimizle size kurumsal reklam filmleri & animasyon filmleri prodüktörlüğü hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya Çözümleri & Dijital Pazarlama

Sosyal medyanın basın yayın kuruluşların tahtını çoktan ele geçirdiğinde artık hemen hemen herkes hem fikir. Öyleyse video içeriklerin hazırlanarak yayınlanacağı mecranın sadece basın yayın kuruluşları olması yetmez. Bunun dışında sosyal medya kanallarından da bu işlemin gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

 

Dijital pazarlama yine internetin, özellikle de mobil internet teknolojisinin, gelişimine paralel olarak yükselişine devam etmektedir. Ürün ve hizmet tanıtımlarında etkili bir dijital pazarlama tekniği sayesinde görsel tanıtımın gerçekten de başarıya ulaştırılması mümkün olmaktadır.

 

Ajansımız deneyimli kadrosu, işini bilerek yapan referanslı kurumsal alt yapısıyla öne çıkmaktadır. Kurumsal video içerik çözümleriniz için her an sizlere en iyi koşullarda hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma anlayışımıza dayanarak dünden bugüne sürdürdüğümüz hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Kurumsal video çözümleri konusunda yine sosyal medyada marka bilinirliğini arttırmak açısından video içerik prodüksiyon çalışmamız sürüyor. Senaryoya uyarlanmış görsel ve yazılı içeriklerin profesyonellikle buluştuğu kurumsal tanıtım etkinliklerinde daima yanınızdayız.

 

Bizi sosyal medya kanallarımızdan takip ederek bu zamana kadar kurumsal projelerimizi ne ölçüde başarıyla üstlendiğimizi yakından görebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma ilkesi çerçevesinde faaliyetine devam eden firma ajansımız, 7/24 hep sizin yanınızda.

 

Kurumsal referansları inceleyerek de video prodüksiyon projelerinde ne denli başarılı olduğumuzu daha yakından görebilirsiniz. Müşteri odaklılık temel çalışma prensibimiz olup kurumsal video çözümleriniz açısından her an yanınızda yer almaya devam edilmektedir. Beklentileri tümden ele alan yaklaşıma dayanarak dünden bugüne en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

 

Müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak kurumsal video çözümlerinde kurumsal referanslardan aldığımız güçle hizmet verilmektedir. Örnek projelerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden inceleyebilir, kararınızı verebilirsiniz. Güçlü ekip kadrosu, yoğun çalışma temposu ve ileri düzey teknolojik alt yapısıyla hareket ederek beklentileri tümden karşılamaya devam edilmektedir.

 

 

Sosyal Medyada Biz

Kurumsal video prodüksiyon ajansımız örnek kurumsal video çözümlerini resmi sosyal medya kanalları üzerinden paylaşmaya devam etmektedir. Sektörünün referanslı güven veren kurumsal ajansı olarak video prodüksiyon alanında iddialı olmaya devam etmektedir.

 

Facebook, Instagram ve Youtube sosyal medya adreslerimizde düzenli olarak paylaştığımız kurumsal video çözümlerini yakından inceleyerek hemen siz de kararınızı verebilirsiniz. Kurumsal çözümler konusunda her zaman müşteri memnuniyetini ele alan yaklaşımla etkin çözümleri sizlerle buluşturulmaktadır.

 

Hemen siz de sosyal medya adreslerimiz üzerinden kurumsal video prodüksiyon ajansımızla irtibata geçerek profesyonel kurumsal video çözümleri alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyimi ileri teknolojiyle buluşturarak çalışmalarına aralıksız olarak devam eden firmayız.

 

Kurumsal video çözümleri konusunda sosyal medya üzerinden güncel paylaşımları yakından inceleyerek yedi gün yirmi dört saat boyunca sürdürdüğümüz sosyal medya çözümlerini her anlamda görebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışma anlayışı ışığında size gerçekten de her anlamda en iyi çözümleri ulaştırmaya devam edilmektedir.

 

Sektörel deneyimi çağdaş ileri düzey teknolojik alt yapıyla buluşturan ajansımız Türkiye’nin önde gelen pek çok kurumsal üst düzey şirketlerine kurumsal video çözümleri (reklam filmleri, kamu spotu, animasyon ve cast prodüksiyon) konusunda destek olmuştur. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık doğrultusunda müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet verip, beklentileri tümden karşılamayı sürdüren anlayışla hak ettiğiniz hizmeti ulaştırmaktadır.

 

Kurumsal referansları ışığında daima yenilikçi, her zaman kurumsal kimliğinden ödün vermeden ivedi, sonuç odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir. Günümüzde video çözümler olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline geldi. Siz de kurumsal tüm video çözümleriniz için bizimle çalışabilir, sektörünün lideri olma yolunda kararlılıkla ilerleyen firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.